Bohaterowie

Nina Natalie Brown - młoda 18 letnia dziewczyna pochodząca z Kanady, jednak po śmierci swojej matki uciekła z rodzinnego miasta do Londynu, gdzie zamieszkała w wynajętym domku. Znalazła prace jako kelnerka w kawiarni.

 

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/82945475/Zayn+Malik+Zayn.png
Zayn Malik – 20 letni chłopak, który jest członkiem zespołu One Direction. Razem z chłopakami mieszka w willi z Basenem w Londynie. Uwielbia Fotografować.


Liam Payne – 20 letni chłopak, który jest członkiem One direction. Jest bardzo skromny. Można go nazwać opiekunem zespołu. Zawsze jest rozważny i uwielbia pomagać szczególnie młodym dziewczyną.Harry Styles - kolejny z członków zespołu. Ma 20 lat i jest bardzo przystojny. Uwielbia swoje włosy i nigdy by ich nie ściął. Są dla niego idealne i wie,że dziewczyny nie umieją się odpędzić od niego. Jego włosy działają uwodzicielsko.Louis Tomlinson – członek zespołu. Jest bardzo energiczny i potrafi rozśmieszyć zawsze wszystkich i w każdym momencie nawet w smutnych chwilach. Przystojny 20 letni chłopak ma zawsze zwariowane pomysły, a swoim entuzjazmem zaraża innych.Niall Horanrównież członek One direction. Kryje w sobie romantyka. Uwielbia grac na gitarze i niekiedy potrafi przesiedzieć w pokoju brzdąkając na niej. Również jest zabawny jak Louis jednak bardziej poważny.

 


Caroline Salzberg- Przyjaciółka Niny. Znają się od dzieciństwa. Mimo,że Caroline jest w Kanadzie i tak nadal przyjaźni się z dziewczyną. Często rozmawiają przez telefon lub inne portale a nawet przez Skaypa.Nicholas Alan Parker
21. letni chłopak, który uwielbia pływać. Pracuje jako projektant ubrań. Często jeździ w delegacje i wraca po tygodniu, miesiącu. Nie ma stałych związków, ponieważ lubi zmieniać dziewczyny jak rękawiczki. Jednak może przyjdzie czas się zmienić? …


Sara Miliger – początkowo druga dziewczyna Nicholasa, jednak raczej można ją nazwać kochanką. Spotykała się z nim już przed Niną. Z natury jest wredną dziewczyną, która za własną cenę chce zdobyć wszystko. Uważa, że jest pępkiem świata, jednak z czasem po ciężkich przeżyciach zmienia się o 360 stopni.


MAM NADZIEJE,ŻE SIĘ SPODOBA. W TRAKCIE PISANIA NA PEWNO POJAWIA SIĘ NOWE POSTACIE ;)

 • #1 napisane przez ~Asia
  około 4 lata temu

  Jak skończyć masz pisać kolejne opowiadanie
  Nina ma być z Zayn’em, a Caroline z Louis’em (nie wiem jak to zrobisz ale powodzenia)

 • #2 napisane przez ~Asiek1323
  około 4 lata temu

  1. Masz pisać kolejne jak skończysz to, ale nie kończ tego jeszcze pliss!!
  2. Nina ma być z Zaynem. Koniec i kropka.
  3. Caroline z Louisem.
  Buźka:*

 • #3 napisane przez ~Jula
  około 4 lata temu

  Hej! Jak skończysz pisać to zajefajne opowiadanko ( nie kończ go za szybko) to oczywiście, zacznij pisać nowe :)
  No i Nina ma być z Zaynem, jakby mogło być inaczej, a Caro z Louisem. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Pozdrawiam :))

 • #4 napisane przez ~Sophie
  około 4 lata temu

  Moim zdaniem Nina powinna chodzić z Zaynem, a Caroline z Louisem. I oczywiście jak skończysz pisać to opowiadanie to pisz następne.

 • #5 napisane przez ~Lady Morfine
  około 4 lata temu

  1. Tak
  2. Harry
  3. Dalej z Zaynem

  • #6 napisane przez ~Lady Morfine
   około 4 lata temu

   Pomyliłam kolejność dwójki z trójką :D

 • #7 napisane przez ~ŻonaPaynaxD
  około 4 lata temu

  1.Pisz dalej :>
  2.Z Zayn’em.
  3.Z Lou :D
  <33333

 • #8 napisane przez ~Magda
  około 4 lata temu

  1. No oczywiście, że masz pisać :D
  2. Z Zaynem <3 i to bez dyskusji !!!
  3. Z Lou <3